by-cube6726DE18-128E-43E4-B447-D06D47091442icon-password-hideicon-password-showicon-soc-twitterCAD844F2-320D-45C6-B175-AF8D01DF9766icon-soc-whatsapp112CBFE3-B5AA-4B81-8862-89F6C0D8AA7D
Apie mus

Nuo 2014 m. Lietuvoje „Samsung“ vykdė pedagogų švietimo programą „Mokykla ateičiai“. Ja buvo siekiama tobulinti mokytojų lyderystę, pokyčių valdymo bei skaitmeninio raštingumo kompetencijas ir kurti mokyklose motyvuojančią, kūrybiškumą skatinančią mokymosi aplinką, tokiu būdu gerinti mokinių pasiekimus ir padėti geriau pasirengti ateities profesijai.

 

2014-aisiais prasidėjusioje programoje iš viso dalyvavo apie 300 mokytojų ir mokyklų vadovų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

 

Siekdami plėsti jaunų žmonių žinias apie technologijas ir skatinti įgyti naudingus skaitmeninius įgūdžius, šį rudenį kviečiame pasinerti į mokyklą internete – „Skaitmeninis moksleivio IQ“! Programa skirta 9-12 klasių mokleiviams. 

 

Mokymosi programą sudaro 7 vaizdo įrašų pamokos ir 5 mokymosi kursai:

 

Kursas Kurkite! Skatina jaunus žmones tapti kokybiško turinio kūrėjais.

 

Kursas Bendraukite! kviečia 9-12 klasių moksleivius susimąstyti apie saugumą bendraujant internete, skaitmeninę tapatybę ir skaitmeninius pėdsakus.

 

Kursas Dirbkite! supažindina su įgūdžiais, kurie gali padėti užmegzti darbinius santykius.

 

Kursas Įsitraukite! supažindina su dalyvavimu demokratiniuose procesuose, vykstančiuose skaitmeninėje aplinkoje.

 

Kursas Mąstykite! skatina naudotis galimybėmis, kurios palengvina mokymosi procesą ir kasdienį gyvenimą, taip pat lavina kritinio mąstymo įgūdžius.

 

Taip pat kviečiame vyresniųjų klasių moksleivius pritaikyti įgytas žinias praktikoje ir dalyvauti kūrybiniame konkurse „Interneto etiketas“: pateikite savo viziją apie tai, kokių pagrindinių elgesio principų ir taisyklių reikėtų laikytis skaitmeninėje erdvėje.

Konkurso darbai gali būti rengiami ir pristatyti naudojant ir (arba) derinant įvairias išraiškos formas – rašytinį tekstą, infografikus, nuotraukas, animaciją, garso ar vaizdo įrašus ir kitus.

 

Šioje svetainėje 9-12 klasių moksleiviai ras idėjų, kaip originaliai pristatyti sukurtas interneto etiketo taisykles, o ekspertų vaizdo įrašuose išdėstytos paskaitos įkvėps, kuriant šių taisyklių turinį. Visi darbai kovos dėl galimybės laimėti vertingus „Samsung“ prizus. Pirmosios vietos nugalėtojai bus apdovanoti išmaniaisiais telefonais, o komandą lydintis mokytojas – planšetiniu kompiuteriu, antrosios vietos nugalėtojai bus apdovanoti smulkesniais išmaniaisiais įrenginiais, dar penkios komandos gaus specialius paguodos prizus.

  • Vizija

    Užtikrinti, kad kiekvienas jaunuolis Lietuvoje galėtų lavinti skaitmeninio raštingumo kompetencijas, išnaudojant technologijų teikiamas galimybes 

  • Misija

    Siekti, kad visoje Lietuvoje jauni žmonės įgautų šiuolaikinei darbo rinkai privalomus skaitmeninius įgūdžius

  • Tikslas

    Pasiūlyti mokymosi programą, suteikiančią daugiau galimybių išnaudoti technologinius įgūdžius ir geriau pasirengti ateities profesijoms