by-cube6726DE18-128E-43E4-B447-D06D47091442icon-password-hideicon-password-showicon-soc-twitterCAD844F2-320D-45C6-B175-AF8D01DF9766icon-soc-whatsapp112CBFE3-B5AA-4B81-8862-89F6C0D8AA7D

Įvadas

Sveiki atvykę į 9-12 klasių moksleiviams skirtus skaitmeninius mokymus „Skaitmeninis moksleivio IQ“! Čia įgysite naujų žinių apie skaitmeninio turinio kūrimą, duomenų apsaugą, kompiuterinį raštingumą ir dar daugiau!
skatīt citus moduļus

Įvadas

Sveiki atvykę į 9-12 klasių moksleiviams, skirtą skaitmeninių įgūdžių lavinimo programą „Skaitmeninis moksleivio IQ“! Šioje skiltyje yra pateikti 5-i skirtingi mokymosi kursai, kurių pagalba galėsite įgyti naujų žinių apie skaitmeninio turinio kūrimą, duomenų apsaugą, kompiuterinį raštingumą, mokytis kritiškai mąstyti, atskirti tikras naujienas nuo melagingų ir išmokti dar daugiau naudingų dalykų. Patikrinti savo žinias ir kursų metų įgytus skaitmeninius įgūdžius, galėsite atlikdami daugybę įdomių užduočių ir testų.

 

Baigę mokymų programą „Skaitmeninis moksleivio IQ“! jūs:

 

  • Galėsite efektyviau ir išmoksite saugiau naudotis socialiniais tinklais ir programomis.
  • Patobulinsite teksto rašymo, darbo su duomenų apdorojimo programomis bei prezentacijų kūrimo įgūdžius. Taip pat sužinosite svarbiausius dokumentų kūrimo ir saugojimo principus.
  • Išmoksite, kaip iš turinio vartotojo tapti turinio kūrėju ir kurti originalius tekstus, aukštos kokybės nuotraukas, vaizdo įrašus bei kurti animacija.
  • Sužinosite, kaip būti socialiai aktyviu piliečiu ne tik gyvenime, bet ir elektroninėje erdvėje. 
  • Sugebėsite kritiškai mąstyti, atpažinti netikras naujienas ir paslėptą reklamą interneto platybėse ir greitai ieškoti informacijos.

Jūs pats nusistatysite kursų eigą ir laiką. Viskas, ko jums reikia, norint mokytis šioje programoje yra internetas. Nepamirškite, žiūrėdami vaizdo įrašus įsijungti garso!

Visi pateikti aprašymai, paveikslėliai, vaizdo įrašai ir užduotys padės geriau suprasti technologijų pranašumus ir patikrinti savo žinias.

 

Subūrę savo klasės draugų komandą taip pat turėsite galimybę dalyvauti konkurse, kuriame kursite interneto etiketo taisykles, o kūrybiškiausi ir originaliausi bus apdovanoti „Samsung“ įsteigtais vertingais prizais! Daugiau apie konkursą rasite skiltyje – Interneto etiketas. 

 

Programą sukūrė „Samsung“, bendradarbiaudama su švietimo ir geriausiais skaitmeninių technologijų ekspertais iš visos Lietuvos.

 

Sėkmės!