by-cube6726DE18-128E-43E4-B447-D06D47091442icon-password-hideicon-password-showicon-soc-twitterCAD844F2-320D-45C6-B175-AF8D01DF9766icon-soc-whatsapp112CBFE3-B5AA-4B81-8862-89F6C0D8AA7D

Skaitmeninės technologijos ir socialinės medijos tapo svarbiu dalyvavimo demokratijoje įrankiu, leidžiančiu sekti socialinius ir politinius procesus, išreikšti savo požiūrį ir daryti įtaką, priimant sprendimus.
skatīt citus moduļus

Įsitraukite!

Skaitmeninės technologijos ir socialinės medijos tapo svarbia visuomenės dalyvavimo demokratijoje ir jos kūrimo priemone, leidžiančia mums sekti visus įvykius ir tapti aktyviais socialinių ir politinių procesų dalyviais.

Dalyvavimas  yra procesas, kurio metu kiekvienas turi galimybę dalyvauti priimant sprendimus, susijusius su jam aktualiomis problemomis ir formuoti aplinką, siekiant pagerinti savo ir aplinkinių gyvenimo kokybę.

Demokratija   yra valstybės valdymo forma, kai kiekvienas pilietis turi teisę dalyvauti savo valstybės valdyme, balsuodamas, dalyvaudamas referendumuose, stebėdamas kasdienius įvykius ir aktyviai reikšdamas savo požiūrį, taip pat siūlydamas iniciatyvas esamai situacijai pagerinti.

Elektroninė valdžia yra efektyvus valstybės ir savivaldybių valdymo funkcijų įgyvendinimas naudojant skaitmenines technologijas.

 

Šiame kurse mes išsamiau išnagrinėsime svarbius skaitmeninio pilietiškumo aspektus: elektroninę valdžią, dalyvavimą ir švietimo galimybes, kurias suteikia prasmingas skaitmeninių technologijų naudojimas.

Sužinosite:

  • Kas yra elektroninės paslaugos ir kaip jomis naudotis;
  • Kas yra skaitmeninis dalyvavimas ir kaip jūsų nuomonė tai gali paveikti procesus ir sprendimus vietos, nacionaliniu, Europos ir pasaulio mastu;
  • Kaip efektyviai naudoti skaitmenines technologijas švietimo projektuose, mokantis nuotoliniu būdu, plečiant interesų sritis.