by-cube6726DE18-128E-43E4-B447-D06D47091442icon-password-hideicon-password-showicon-soc-twitterCAD844F2-320D-45C6-B175-AF8D01DF9766icon-soc-whatsapp112CBFE3-B5AA-4B81-8862-89F6C0D8AA7D
Pamokos

Vaizdo pamokos

Socialiniai įgūdžiai skaitmeniniame amžiuje

Autorių teisės

Duomenų apsauga ir privatumas internete

Teisės ir atsakomybės skaitmeninėje erdvėje

Interneto etiketas: mandagus elgesys skaitmeninėje erdvėje

Kritinis ir kūrybinis mąstymas

Patyčios internete

Produktyvus nuotolinis mokymasis - misija įmanoma

Efektyvus darbas nuotolinių pamokų metu, mokytojų patarimai

Kursai

Įvadas

Sveiki atvykę į 9-12 klasių moksleiviams skirtus skaitmeninius mokymus „Skaitmeninis moksleivio IQ“! Čia įgysite naujų žinių apie skaitmeninio turinio kūrimą, duomenų apsaugą, kompiuterinį raštingumą ir dar daugiau!

Laikas tapti turinio kūrėju! Šiame kurse įgausite tinklaraščių rašymo, fotografavimo ir vaizdo įrašų kūrimo bei redagavimo pagrindus, išmoksite sukurti originalius ir nematytus infografikus.

Bendravimas skaitmeninėje erdvėje yra neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Norite sužinoti, kaip apsaugoti savo įrenginį ir jame esančius duomenis ir koks yra jūsų skaitmeninis identitetas? Visa tai sužinosite čia!

Skaitmeninės technologijos ir socialinės medijos tapo svarbiu dalyvavimo demokratijoje įrankiu, leidžiančiu sekti socialinius ir politinius procesus, išreikšti savo požiūrį ir daryti įtaką, priimant sprendimus.

Manote, kad jūsų kompiuterinio raštingumo įgūdžiai puikūs? Tuomet spauskite čia ir išbandykite save! Šiame kurse išmoksite naudotis „MS Word“ ir „MS Excel“ programomis, ir gausite naudingų patarimų apie elektroninių laiškų rašymą.

Ar kada teko susidurti su melaginga žinute ir ja pasidalinti su kitais? Čia išmoksite įvertinti naujienų tikrumą, atskirti tikrą naujieną nuo melagingos, įgausite informacijos paieškos ir atrankos pagrindus bei įvaldysite „Google“ teikiamus privalumus.